
O toldo solar permeável de 5 x 5 m na cor champanhe é uma solução prática para manter seu espaço externo fresco e protegido do sol. O tecido de PE é resistente aos raios UV e é perfeito para usar acima de piscinas ou terraços.
Dankzij de kleine openingen in het tecido, o ar circula de boa, deixando a lona resistente a ventos fortes. O design evita o acúmulo de água, que é um problema comum em lonas totalmente à prova d'água.
Dit veelzijdige zonnedoek voegt een moderne en elegante touch toe aan iedere buitenruimte, terwijl je in een handomdraai kunt schakelen tussen schaduw en zon.
| Marca | Perel |
| Modelo | GSS4500PE |
| Cores primárias | Amarelo |
| Diepte van het product" vertaald naar het Portugees (informeel) is: "Profundidade do produto". | 9 cm |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 37 cm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 45 cm |
| Peso Produto | 4367 g |
| Primaire gedetailleerde kleuren" vertaald naar het Portugees is "cores primárias detalhadas". | champanhe |
| Material (Detalhe) | Poliéster |
| Eigenschap Materiaal" vertaalt naar het Nederlands als "Propriedade Material". In het Portugees wordt dit informeel vertaald als: "Propriedade de Material" | Respirando |
| Vorm Artigo | The word "Vierkant" translates to "quadrado" in Portuguese. |
| "Com (Zei-)Anéis" | Sim |
| Met Bevestigingsmateriaal traduzido de forma informal para o português é: "Com material de fixação". | não |
| Tipo Zonnedak/Zeildoek | The translation of "Schaduwdoek" into Portuguese (informal) is "toldo de sombra". |
| Qualidade/Peso por Metro Quadrado | 180 g |
| Comprimento/Altura Utilizável | 500 cm |
| Nível de Resistência à Água | Waterafstotend is translated to Portuguese as "resistente à água." |
| Largura útil | 500 cm |
| Diâmetro do Anel/Rozet | 5mm |
| Material | Plástico |