
WEERSTAND 5W 0E27. Deze draadgewonden cementweerstand met keramische behuizing biedt uitzonderlijke thermische dissipatie.Resistência de 5W 0E27. Esta resistência enrolada em fio com carcaça de cerâmica oferece uma dissipação térmica excepcional.
Uitstekende bestendigheid tegen schokken en vochtigheid maakt het geschikt voor veeleisende toepassingen waar betrouwbare prestaties van cruciaal belang zijn. Ideaal voor gebruik in situaties waar thermisch beheer en duurzaamheid samensmelten.
Especificações:
| Marca | RB |
| Modelo | RE0E27 |
| Resistência | 0 Ω Ferramenta de codificação de cores do resistor |
| Tolerância | 0 % |
| Cores primárias | Branco |
| Cores extras | Cinza |
| Diepte van het product" vertaald naar het Portugees (informeel) is: "Profundidade do produto". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 9 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 22 mm |
| Peso Produto | 4,35 g |
| Montagem de digitação | The translation of "Printplaat" to Portuguese is "placa de circuito impresso." However, since we're going for an informal style, you could say "placa de circuito" or simply "placa" if the context is clear. |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Portugees zou zijn: "Cores extras detalhadas" | Metal |
| Maximale bedrijfstemperatuur vertaald naar Portugees, informeel zou zijn: "Temperatura máxima de operação". | 155 ºC |
| Minimale bedrijfstemperatuur vertaalt naar het Portugees als "Temperatura mínima de operação". | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning in het Portugees kan informeel worden vertaald als "Máxima tensão de operação". | 250 V |
| The Dutch term "Weerstandstechnologie" translates to "Tecnologia de resistência" in Portuguese. | Cimento |
| Poder | 0 W |
| Material | Cerâmica |