
WEERSTAND 10W 2E7. Esta resistência de fio enrolado com uma carcaça de cerâmica garante uma dissipação térmica eficiente e oferece uma excelente proteção contra choques e umidade.
De lage weerstandsgamma is super geschikt voor toepassingen waarbij je echt precieze stroomregeling nodig hebt. Door de stevige constructie is hij perfect voor uitdagende omgevingen waar betrouwbaarheid echt belangrijk is.
Dankzij de keramische behuizing wordt warmte snel afgevoerd, wat zorgt voor een langere levensduur van de weerstand. De schok- en vochtbestendigheid betekent dat dit onderdeel ook onder uitdagende omstandigheden betrouwbaar presteert.Tradução:Com a carcaça de cerâmica, o calor é dissipado rapidinho, o que ajuda a aumentar a vida útil da resistência. A resistência a impactos e umidade faz com que esse componente continue funcionando bem, mesmo em condições desafiadoras.
| Marca | RB |
| Modelo | RF2E7 |
| Resistência | 0 Ω Ferramenta de codificação de cores do resistor |
| Tolerância | 0 % |
| Cores primárias | Branco |
| Cores extras | Cinza |
| Diepte van het product" vertaald naar het Portugees (informeel) is: "Profundidade do produto". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 9 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 48 mm |
| Peso Produto | 9,86 g |
| Montagem de digitação | The translation of "Printplaat" to Portuguese is "placa de circuito impresso." However, since we're going for an informal style, you could say "placa de circuito" or simply "placa" if the context is clear. |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Portugees zou zijn: "Cores extras detalhadas" | Metal |
| Maximale bedrijfstemperatuur vertaald naar Portugees, informeel zou zijn: "Temperatura máxima de operação". | 155 ºC |
| Minimale bedrijfstemperatuur vertaalt naar het Portugees als "Temperatura mínima de operação". | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning in het Portugees kan informeel worden vertaald als "Máxima tensão de operação". | 250 V |
| The Dutch term "Weerstandstechnologie" translates to "Tecnologia de resistência" in Portuguese. | Cimento |
| Poder | 0 W |
| Material | Cerâmica |