
WEERSTAND 10W 0E47. Este resistor de fio enrolado tem uma carcaça de cerâmica que ajuda a dissipar o calor rapidinho. O design dele é bem resistente a choques e umidade, aumentando a durabilidade em condições mais pesadas.
Specifieke toepassingen zijn onder andere stroombegrenzers en ontkoppelingscomponenten in schakelingen. Met zijn lage weerstandsgamma is het ideaal voor precisie elektronica en kan het ook in voedingen worden gebruikt. Het exemplaar kan effectief warmte afvoeren, vergelijkbaar met een efficiënte radiator in een verwarmingssysteem, en is ontworpen voor consistente prestaties.Specíficos dla applications input flow komt optredens op, en unterscheiding komponenten in schakelingen. Como resistencia è ideaal për elektronica po fırlatube voor precisie elektronica en kan, ook in voedingen wordet gebruikt. Dit exemplaar kan wärmte afgehend wordedi, vergelijkbaar als een sexy radiator in ein verwarmingssysteem, en ontworpen voor consistente prestaties.
| Marca | RB |
| Modelo | RF0E47 |
| Resistência | 0 Ω Ferramenta de codificação de cores do resistor |
| Tolerância | 0 % |
| Cores primárias | Branco |
| Cores extras | Cinza |
| Diepte van het product" vertaald naar het Portugees (informeel) is: "Profundidade do produto". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 9 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 48 mm |
| Peso Produto | 9,86 g |
| Montagem de digitação | The translation of "Printplaat" to Portuguese is "placa de circuito impresso." However, since we're going for an informal style, you could say "placa de circuito" or simply "placa" if the context is clear. |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Portugees zou zijn: "Cores extras detalhadas" | Metal |
| Maximale bedrijfstemperatuur vertaald naar Portugees, informeel zou zijn: "Temperatura máxima de operação". | 155 ºC |
| Minimale bedrijfstemperatuur vertaalt naar het Portugees als "Temperatura mínima de operação". | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning in het Portugees kan informeel worden vertaald als "Máxima tensão de operação". | 250 V |
| The Dutch term "Weerstandstechnologie" translates to "Tecnologia de resistência" in Portuguese. | Cimento |
| Poder | 0 W |
| Material | Cerâmica |