
A resistência de 5W 3E9 é uma resistência de fio enrolado em cimento projetada para facilitar a dissipação térmica rápida graças ao invólucro cerâmico. Esta resistência é muito resistente a choques e umidade.
Met specificaties die lage weerstandswaarden dekken, is dit product perfect voor toepassingen die hoge betrouwbaarheid in uitdagende omgevingen nodig hebben. Of je nu bezig bent met energiebeheer of nauwkeurige signaalcontrole, deze weerstand levert consistente prestaties.
Dank à construção robusta, ele é perfeito para uso tanto em aparelhos domésticos quanto em máquinas industriais. A durabilidade do RESISTOR 5W 3E9 garante que ele funcione como um guardião confiável, protegendo a integridade do seu circuito.
| Marca | RB |
| Modelo | RE3E9 |
| Resistência | 0 Ω Ferramenta de codificação de cores do resistor |
| Tolerância | 0 % |
| Cores primárias | Branco |
| Cores extras | Cinza |
| Diepte van het product" vertaald naar het Portugees (informeel) is: "Profundidade do produto". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 9 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 22 mm |
| Peso Produto | 4,35 g |
| Montagem de digitação | The translation of "Printplaat" to Portuguese is "placa de circuito impresso." However, since we're going for an informal style, you could say "placa de circuito" or simply "placa" if the context is clear. |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Portugees zou zijn: "Cores extras detalhadas" | Metal |
| Maximale bedrijfstemperatuur vertaald naar Portugees, informeel zou zijn: "Temperatura máxima de operação". | 155 ºC |
| Minimale bedrijfstemperatuur vertaalt naar het Portugees als "Temperatura mínima de operação". | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning in het Portugees kan informeel worden vertaald als "Máxima tensão de operação". | 250 V |
| The Dutch term "Weerstandstechnologie" translates to "Tecnologia de resistência" in Portuguese. | Cimento |
| Poder | 0 W |
| Material | Cerâmica |