
WEERSTAND 5W 0E47. Deze cementweerstand met gewikkeld draad heeft een keramische behuizing die zorgt voor snelle warmteafvoer en is superbestendig tegen schokken en vocht.
O design torna este resistor ideal para aplicações onde o gerenciamento de calor é crucial. Com uma faixa de resistência baixa, é perfeito para eletrônicos de precisão que exigem confiabilidade em altas temperaturas.
Deze weerstand presteert consistent onder extreme omstandigheden, een beetje zoals een rots in wilde zeeën. Dankzij deze eigenschappen werkt je elektronische apparatuur altijd efficiënt.
| Marca | RB |
| Modelo | RE0E47 |
| Resistência | 0 Ω Ferramenta de codificação de cores do resistor |
| Tolerância | 0 % |
| Cores primárias | Branco |
| Cores extras | Cinza |
| Diepte van het product" vertaald naar het Portugees (informeel) is: "Profundidade do produto". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 9 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 22 mm |
| Peso Produto | 4,35 g |
| Montagem de digitação | The translation of "Printplaat" to Portuguese is "placa de circuito impresso." However, since we're going for an informal style, you could say "placa de circuito" or simply "placa" if the context is clear. |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Portugees zou zijn: "Cores extras detalhadas" | Metal |
| Maximale bedrijfstemperatuur vertaald naar Portugees, informeel zou zijn: "Temperatura máxima de operação". | 155 ºC |
| Minimale bedrijfstemperatuur vertaalt naar het Portugees als "Temperatura mínima de operação". | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning in het Portugees kan informeel worden vertaald als "Máxima tensão de operação". | 250 V |
| The Dutch term "Weerstandstechnologie" translates to "Tecnologia de resistência" in Portuguese. | Cimento |
| Poder | 0 W |
| Material | Cerâmica |