
A resistência DE WEERSTAND 5W 0E33 é uma resistência cimentada com fio e uma carcaça de cerâmica, projetada para uma dissipação térmica excelente. Isso garante que o calor seja removido de forma rápida e eficiente, otimizando o desempenho dos circuitos eletrônicos.
Dankzij de stevige bouw kan de weerstand goed tegen schokken en vocht, wat betekent dat hij super betrouwbaar is in moeilijke situaties. Daardoor is hij perfect voor allerlei toepassingen in zware omstandigheden.
Specificaties zijn onder andere een vermogen van 5 watt en een lage weerstand van 0,33 ohm, wat hem geschikt maakt voor gebruik in spanningsdeler circuits en als ballastweerstand. De opties met lage weerstand maken het mogelijk om de stroomverdeling nauwkeurig te regelen in gevoelige elektronische componenten.
| Marca | RB |
| Modelo | RE0E33 |
| Resistência | 0 Ω Ferramenta de codificação de cores do resistor |
| Tolerância | 0 % |
| Cores primárias | Branco |
| Cores extras | Cinza |
| Diepte van het product" vertaald naar het Portugees (informeel) is: "Profundidade do produto". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 9 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 22 mm |
| Peso Produto | 4,35 g |
| Montagem de digitação | The translation of "Printplaat" to Portuguese is "placa de circuito impresso." However, since we're going for an informal style, you could say "placa de circuito" or simply "placa" if the context is clear. |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Portugees zou zijn: "Cores extras detalhadas" | Metal |
| Maximale bedrijfstemperatuur vertaald naar Portugees, informeel zou zijn: "Temperatura máxima de operação". | 155 ºC |
| Minimale bedrijfstemperatuur vertaalt naar het Portugees als "Temperatura mínima de operação". | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning in het Portugees kan informeel worden vertaald als "Máxima tensão de operação". | 250 V |
| The Dutch term "Weerstandstechnologie" translates to "Tecnologia de resistência" in Portuguese. | Cimento |
| Poder | 0 W |
| Material | Cerâmica |