
WEERSTAND 10W 8E2. Esse resistor de fio enrolado com uma caixa de cerâmica é conhecido por sua rápida dissipação térmica e é super resistente a choques e umidade.
Especificações:
Vermogen: 10W
Resistência: 8.2 Ohm
Behulzing: Cerâmica para melhor durabilidade.
De lage weerstand maakt deze weerstand geschikt voor toepassingen waar energie-efficiëntie superbelangrijk is. Het apparaat werkt perfect in zowel droge als vochtige omgevingen, bij gevoelige installaties zoals industriële motorbesturingen en elektronische schakelingen.
| Marca | RB |
| Modelo | RF8E2 |
| Resistência | 0 Ω Ferramenta de codificação de cores do resistor |
| Tolerância | 0 % |
| Cores primárias | Branco |
| Cores extras | Cinza |
| Diepte van het product" vertaald naar het Portugees (informeel) is: "Profundidade do produto". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 9 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 48 mm |
| Peso Produto | 9,86 g |
| Montagem de digitação | The translation of "Printplaat" to Portuguese is "placa de circuito impresso." However, since we're going for an informal style, you could say "placa de circuito" or simply "placa" if the context is clear. |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Portugees zou zijn: "Cores extras detalhadas" | Metal |
| Maximale bedrijfstemperatuur vertaald naar Portugees, informeel zou zijn: "Temperatura máxima de operação". | 155 ºC |
| Minimale bedrijfstemperatuur vertaalt naar het Portugees als "Temperatura mínima de operação". | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning in het Portugees kan informeel worden vertaald als "Máxima tensão de operação". | 250 V |
| The Dutch term "Weerstandstechnologie" translates to "Tecnologia de resistência" in Portuguese. | Cimento |
| Poder | 0 W |
| Material | Cerâmica |