
WEERSTAND 10W 3E3. Deze cementweerstand met keramische behuizing is fantastisch in het afvoeren van warmte, waardoor hij snel afkoelt en bestand is tegen schokken en vochtigheid.
Specificaties zijn onder meer een vermogen van 10 watt en een weerstandsspecificatie van 3E3 ohm. Dit maakt het onderdeel perfect voor toepassingen waar precieze stroombeheersing nodig is.
Dankzij het robuuste ontwerp kan het onderdeel zelfs onder zware omstandigheden consistent presteren. De variant met lage weerstand biedt extra flexibiliteit voor specifieke circuits.
| Marca | RB |
| Modelo | RF3E3 |
| Resistência | 0 Ω Ferramenta de codificação de cores do resistor |
| Tolerância | 0 % |
| Cores primárias | Branco |
| Cores extras | Cinza |
| Diepte van het product" vertaald naar het Portugees (informeel) is: "Profundidade do produto". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 9 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 48 mm |
| Peso Produto | 9,86 g |
| Montagem de digitação | The translation of "Printplaat" to Portuguese is "placa de circuito impresso." However, since we're going for an informal style, you could say "placa de circuito" or simply "placa" if the context is clear. |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Portugees zou zijn: "Cores extras detalhadas" | Metal |
| Maximale bedrijfstemperatuur vertaald naar Portugees, informeel zou zijn: "Temperatura máxima de operação". | 155 ºC |
| Minimale bedrijfstemperatuur vertaalt naar het Portugees als "Temperatura mínima de operação". | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning in het Portugees kan informeel worden vertaald als "Máxima tensão de operação". | 250 V |
| The Dutch term "Weerstandstechnologie" translates to "Tecnologia de resistência" in Portuguese. | Cimento |
| Poder | 0 W |
| Material | Cerâmica |