
WEERSTAND 10W 0E18. Esta resistência de fio enrolado tem uma caixa de cerâmica avançada que permite uma rápida dissipação térmica. A resistência é extremamente resistente a choques e umidade, o que aumenta a durabilidade.
Met een vermogen van 10W levert deze component betrouwbare prestaties in verschillende toepassingen. Geschikt voor gebruik in circuits waar warmtebeheer cruciaal is, zoals in stroomvoorzieningen en versterkers.
Het lage weerstandsgamma van dit product maakt het ideaal voor gebruik in toepassingen waarbij slechts een kleine spanningsval gewenst is. Eenvoudig te integreren binnen complexe elektrische schema's, werkt de WEERSTAND 10W 0E18 als een stille kracht in uw elektronische ontwerpen.
| Marca | RB |
| Modelo | RF0E18 |
| Resistência | 0 Ω Ferramenta de codificação de cores do resistor |
| Tolerância | 0 % |
| Cores primárias | Branco |
| Cores extras | Cinza |
| Diepte van het product" vertaald naar het Portugees (informeel) is: "Profundidade do produto". | 9,5 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 9 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 48 mm |
| Peso Produto | 9,86 g |
| Montagem de digitação | The translation of "Printplaat" to Portuguese is "placa de circuito impresso." However, since we're going for an informal style, you could say "placa de circuito" or simply "placa" if the context is clear. |
| Extra kleuren gedetailleerd vertaald naar het Portugees zou zijn: "Cores extras detalhadas" | Metal |
| Maximale bedrijfstemperatuur vertaald naar Portugees, informeel zou zijn: "Temperatura máxima de operação". | 155 ºC |
| Minimale bedrijfstemperatuur vertaalt naar het Portugees als "Temperatura mínima de operação". | -55 °C |
| Maximale bedrijfsspanning in het Portugees kan informeel worden vertaald als "Máxima tensão de operação". | 250 V |
| The Dutch term "Weerstandstechnologie" translates to "Tecnologia de resistência" in Portuguese. | Cimento |
| Poder | 0 W |
| Material | Cerâmica |