
Rood/wit waarschuwingslint van 100 meter biedt een opvallende visuele waarschuwing in risicovolle situaties. Perfect voor gebruik op bouwplaatsen, tijdelijke afbakeningen en evenementen waar je de menigte in goede banen wilt leiden.
De tape zit in een handige dispenser, dus het is makkelijk om een stuk af te scheuren en het vervolgens op te bergen. Het is sterk en duurzaam, en het kan tegen een stootje als het weer of slijtage betreft. Zo kun je efficiënt en veilig gebieden afzetten zonder dat je gereedschap nodig hebt.
Duidelijke rood/witte strepen verbeteren de zichtbaarheid, zelfs van een afstand. Met zijn intuïtieve dispenser is deze veiligheidstape snel en probleemloos in te zetten voor elke tijdelijke barrière of beveiligingssituatie.Listras vermelhas/brancas visíveis melhoram a visibilidade, até mesmo de longe. Com o dispensador intuitivo, essa fita de segurança pode ser usada de forma rápida e sem complicações para qualquer barreira temporária ou situação de segurança.
| Marca | Perel |
| Modelo | 1187-100D |
| Cores primárias | Vermelho |
| Cores extras | Branco |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 80 mm |
| Peso Produto | 230 g |
| Fita métrica | 100 m |
| Largura do pneu | 80 mm |
| The word "Verdeler" seems to be Dutch and translates to "Distributor" in English. In Portuguese, this would be "Distribuidor". If you meant to ask for a translation of another kind of text, please provide further context. | Sim |
| Banda Dikte | 28 µm |
| Material | PE (polietileno) |