
Um rolo de fita de segurança preta/amarela de 250 metros garante uma demarcação clara e segurança em canteiros de obras, locais perigosos e eventos.
Esta fita forte e durável resiste a condições climáticas e é fácil de instalar, ajudando a manter um ambiente organizado e seguro.
Gebruik het lint om tijdelijke afbakeningen te maken of om de menigte te beheren, zodat je bezoekers en werknemers veilig kunt begeleiden en risico's kunt verminderen.
Dankzij de opvallende zwart-gele kleurencombinatie is het lint meteen te zien en effectief in het aangeven van gevaren en waarschuwingen.
| Marca | Perel |
| Modelo | 1188-250R |
| Cores primárias | Preto |
| Cores extras | Amarelo |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 8 cm |
| Peso Produto | 650 g |
| Fita métrica | 250 m |
| Largura do pneu | 80 mm |
| The word "Verdeler" seems to be Dutch and translates to "Distributor" in English. In Portuguese, this would be "Distribuidor". If you meant to ask for a translation of another kind of text, please provide further context. | não |
| Banda Dikte | 28 µm |
| Material | PE (polietileno) |