
Fita de segurança preta/amarela de 100 metros oferece uma solução confiável para demarcar zonas perigosas, canteiros de obras e delimitações temporárias. Perfeita para gestão de multidões e outras necessidades de segurança.
De tape komt in een handige dispenser waarmee je de tape makkelijk kunt afknippen en opbergen. Het ontwerp zorgt voor efficiënt gebruik en snelle inzetbaarheid op elke locatie.
| Marca | Perel |
| Modelo | 1188-100D |
| Cores primárias | Amarelo |
| Cores extras | Preto |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 80 mm |
| Peso Produto | 210 g |
| Fita métrica | 100 m |
| Largura do pneu | 80 mm |
| The word "Verdeler" seems to be Dutch and translates to "Distributor" in English. In Portuguese, this would be "Distribuidor". If you meant to ask for a translation of another kind of text, please provide further context. | Sim |
| Banda Dikte | 28 µm |
| Material | PE (polietileno) |