
Deze plastic gereedschapskist met 18 uitneembare plastic doosjes biedt compacte opslag en gemakkelijke organisatie voor je gereedschap. Met de mogelijkheid om doosjes aan je riem te bevestigen, heb je altijd alles bij de hand tijdens het klussen. Tradução para o português:Esta caixa de ferramentas de plástico com 18 caixinhas removíveis oferece armazenamento compacto e organização fácil para as tuas ferramentas. Com a possibilidade de prender as caixinhas no cinto, tens sempre tudo à mão enquanto trabalhas.
Especificações:
De stevige constructie zorgt voor langdurige bescherming, terwijl het modulaire ontwerp flexibiliteit biedt in opslagmogelijkheden. Ideaal voor werkplaatsen, garage-organisatie of mobiele klussen. De doosjes kunnen eenvoudig van de zijpanelen worden verwijderd voor snel gebruik of herconfiguratie van opslag.
| Marca | Perel |
| Modelo | OBB1 |
| Cores primárias | Preto |
| Cores extras | transparente |
| Diepte van het product" vertaald naar het Portugees (informeel) is: "Profundidade do produto". | 145 mm |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 285 mm |
| Breedte van het product" vertaald naar het Portugees is: Largura do produto. | 340 mm |
| Peso Produto | 1875 g |
| Binnenbreedte | 60 mm |
| Profundidade interior | 82 mm |
| Altura interna | 50 mm |
| Compartimentos ajustáveis | não |
| Empilhável. | não |
| Met handgrepen traduzido para português, mantendo um tom informal, seria: "Com alças". | Sim |
| Verwijderbare compartimenten" vertaald naar informeel Portugees is: "Compartimentos removíveis". | Sim |
| Volume de conteúdo | Of course! However, it seems that the text you provided is incomplete. Could you please provide the full text you would like to be translated into Portuguese? |
| Aantal compartimenten" in Portuguese can be translated informally as "Número de compartimentos." | 18 |
| Digite a tampa | Niet verwijderbaar" in het Portugees (informeel) zou "Não removível" zijn. |
| Tipo de vaga | Fechadura de mala |
| Material | Polipropileno |