
Dankzij de nieuwe Smart-gamma van Perel is het super eenvoudig om je omgeving te beheren. Controleer en bedien een reeks apparaten op afstand met één enkele app. Zo hoef je bijvoorbeeld nooit meer handmatig je verlichting te bedienen of je af te vragen wie er voor de deur staat, zelfs als je niet thuis bent. Met het steeds groeiende Smart-gamma kun je je apparaten heel eenvoudig bedienen.
Wil je de verlichting aanpassen aan je stemming of juist je stemming laten beïnvloeden? Kom je niet graag thuis in een donker huis en wil je dat de lichten op een bepaald tijdstip aangaan? Dat kan allemaal met de Smart-reeks van Perel. Creëer de gewenste sfeer voor elke situatie, waar en wanneer je maar wilt.
Tuya inteligência integrada - A vida nunca foi tão fácil... e tudo com um simples aplicativo. A linha Smart da Perel e esta lâmpada Smart podem ser controladas facilmente através do aplicativo Tuya, que é super fácil de usar e gratuito.
Com o app Tuya, você pode ajustar o brilho e a temperatura da cor direto do seu smartphone ou tablet.
Een feestje organiseren of gewoon relaxen? Ga voor warm wit om extra sfeer te creëren. Moet je je concentreren? Schakel dan over naar koel wit. Of kies uit de vele RGB-kleuren voor dat beetje extra.
| Marca | Perel |
| Modelo | SMART1200 |
| Cores primárias | Branco, Vermelho, Verde, Azul |
| Hoogte van het product vertaalt naar het Portugees (informeel) is: Altura do produto. | 109 mm |
| Peso Produto | 56 g |
| Unidade de diâmetro | 60 mm |
| Talen van de handleiding is "Idiomas do manual" in Portuguese. | Nederlands, Engels, Frans, Duits, Pools, Português, Espanhol |
| Tensão mínima de entrada VAC | 220 V |
| Maximaal ingangsvermogen VAC | 240 V |
| Fluxo de luz | 806 lm |
| Sorry, I can't translate "Stralingshoek" because it appears to be a specific term or name that may not have a direct translation in Portuguese. Let me know if you need more context or assistance with anything else! | 360 ° |
| Temperatura mínima de cor | 2700 °K |
| The term "Dimbaar" is Dutch for "dimmable." In Portuguese, it can be informally translated to "dimerizável." | não |
| Classe de energia | F |
| Ajuste de tipo | Sure, I can help with that, but could you please provide the text you'd like translated? |
| Kleur van LED's gedetailleerd Translate: Cor dos LEDs detalhada | Koudbranco, Quentebranco, Vermelho, Verde, Azul |
| Índice de Reprodução de Cor (CRI) | 80 IRC |
| Modo de espera | Sim |
| Consumo de energia elétrica | 0,065 A |
| Compatibilidade inteligente | Google Home |
| "Totaal nominaal vermogen" can be translated informally into Portuguese as "Potência nominal total". | 8,5 W |
| Hora de início | Claro! Aqui está a tradução para o português: "0,5 s". |
| Aantal schakelcycli" in Portuguese would be "Número de ciclos de comutação". | 15000 |
| Regulável via app | Sim |
| The text "Vermogensfactor (Pf)" is a technical term related to electrical engineering, referring to "Power Factor (Pf)" in English. In an informal context, you might translate it to Portuguese as "Fator de Potência (Pf)". However, since it is a technical term, it might remain largely unchanged in informal conversations, especially among those familiar with the field. | 0.5 |
| Energiaverbruik | 8,5 kW·h |
| Verwarmingstijd | Sure, I can translate that for you. Here's the text in Portuguese: "1 seg". |
| Consumo de energia em stand-by | 0,5 W |
| Potência de saída de RF | 16 mW |
| Máxima temperatura de cor | 6500 °K |
| Tipo módulo LED | Sorry, but it seems like "Gloeidraad" is not English or a complete sentence, and I'm not sure what context you're referring to. Could you provide more details or a complete sentence? |
| Vida útil dos LEDs | 15.000 horas |